discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Andre w zjawiskowym duecie! | VIDEO

Wszystkie newsy

Andre
Źródło zdjęć: facebook - Marcysiak Andrzej


Andre w zjawiskowym duecie! | VIDEO

20 kwietnia 2017, 14:45 | by Paulina Rerek
(0)

Można śmiało powiedzieć, że Andre jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Jego wykonania nie tylko poruszają do tańca, ale też skłaniają do refleksji. Zobaczcie materiał
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (3 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

„Do zakochania jeden krok” to piosenka której słowa napisał Janusz Bibik do muzyki Antoniego Kopffa, a którą wylansował na początku lat siedemdziesiątych Andrzej Dąbrowski. Dzięki wydawnictwu Foxbeat jesienią 2014 roku odświeżono ów przebój, a wyzwanie nietypowego i podjął Andre, który to wspólnie z Andrzejem Dąbrowskim wykonał odświeżoną wersje tego przeboju podczas Disco Hit Festival – Kobylnica 2015.

 

To był pierwszy tego rodzaju międzypokoleniowy duet wydawnictwa Foxbeat, dzięki któremu przebój z lat 70-tych przeżył swoją drugą młodość.

 

Przygotowana wersja i stworzony przez dwóch Andrzejów duet okazały się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i zachwyciły wielu odbiorców i sympatyków przeboju z lat ’70, który w Kobylnicy hulał w najlepsze. Zobaczcie całość.

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl