discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Anielskie serce! Piękni i Młodzi upiekli ciasto dla Krystiana!

Wszystkie newsy

Madzia piecze ciasto dla Krystiana!
Źródło zdjęć: facebook - Piękni i Młodzi


Anielskie serce! Piękni i Młodzi upiekli ciasto dla Krystiana!

16 marca 2017, 13:57 | by Paulina Rerek
(0)

Formacja Piękni i Młodzi wspólnie z Grupą Ratowniczą Nadzieja zaangażowała się w akcję “Łomża Piecze Ciasta dla Krystiana”. Poznajcie szczegóły i zobaczcie video!
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

„To będzie serniczek” – mówi ze spokojem Magdalena Narożna. Artystka wielokrotnie podkreślała w wywiadach jak również w rozmowach z nami, że uwielbia pomagać innym i gdy tylko ma taką możliwość to się nie zastanawia tylko działa.

 

Podobnie jak reszta zespołu. Również Dawid i Daniel nie kryją się ze swoją empatią. Ostatnio artyści na swoim fanpage’u udostępnili transmisję live podczas której cały zespół zaangażował się w pieczenie ciasta dla Krystiana, który choruje na białaczkę. W akcję włączyła się również Grupa Ratownicza Nadzieja, która wspólnie z naszymi artystami gościła w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Świętego w Łomży.

 

 

Jak widać, niewiele trzeba aby pomóc bliźniemu. Mamy nadzieję, że wielu z Was zainspiruje gest Pięknych i Młodych, którzy 19 marca wystąpią dla Krystiana w Hali im. Olimpijczyków Polskich, w Łomży. Oprócz wspomnianych artystów pojawi się również m.in. zespół Diadem.

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl