discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Najnowsze newsy

Wszystkie newsy

ognisko
16 grudnia 2016 | by Paulina Rerek
(4)

Hot: Sylwester przy ognisku z muzyką disco

Nie lada gratka dla fanów dobrej tanecznej muzyki i rodzinnego ciepła przy domowym ognisku.

weekend
21 kwietnia 2016 | by Iwona Baran
(0)

Zestawienie światowych hitów, a wśród nich – Ona tańczy dla mnie

O sukcesie utworu "Ona tańczy dla mnie" można opowiadać bez końca. Zespół Weekend zasłużył na to ciężką pracą. Praca ta jest doceniana również przez publiczność z całego świata.

natemat
22 stycznia 2016 | by Adam Begier
(0)

naTemat.pl: Wieje nudą…

W popularnym serwisie naTemat.pl pojawił się kolejny felieton naszego redaktora Pawła Pieniążka. Już kilka chwil po publikacji, cieszył się sporym zainteresowaniem. Dlaczego?

kowerowisko
23 grudnia 2015 | by Iwona Baran
(0)

Disco polo z gitarą – Kowerowisko

Projekt muzyczny Kowerowisko kojarzy coraz większe grono odbiorców muzyki disco polo. Na łamach naszego portalu przygotowaliśmy podsumowanie ich działalności artystycznej.

Soleo Za górami za lasami
20 października 2015 | by Adam Begier
(3)

Premiera muzyczna: Soleo – Za górami za lasami

Grupa Soleo prezentuje swoją najnowszą muzyczną produkcję. Na łamach naszego portalu pojawiło się lyrics video do piosenki "Za górami za lasami". Posłuchajcie koniecznie. Bardzo ciekawa propozycja.

n
16 lipca 2015 | by Karol Plewa
(2)

Felieton: Rozebrane disco polo i nie tylko

Trudno oprzeć się wrażeniu, że we współczesnym disco polo dominuje płytki przekaz i wzorce rodem z obleśnej branży porno. Szczególnie martwiący jest fenomen takiej twórczości.

gala dobrzyca
15 czerwca 2015 | by Przemysław Zmyślony
(0)

Relacja z II Gali Piosenki Disco Polo w Dobrzycy

13 czerwca w Dobrzycy miała miejsce II Gala Piosenki Disco Polo na której nie mogło nas zabraknąć. Wśród artystów występujących na scenie byli m.in Selekt, Power Play, Justyna i Piotr, Focus oraz After Party.

dbomb longjunior sosnowiec
07 czerwca 2015 | by Iwona Baran
(0)

Sosnowiec oszalał w rytm hitów disco polo!

Nieczęsto w Sosnowcu zdarzają się imprezy plenerowe z udziałem gwiazd disco. Organizatorzy tegorocznej edycji, ku uciesze fanów, w swoim harmonogramie tym razem ujęli wykonawców grających muzykę taneczną.

feliton e
28 maja 2015 | by Iwona Baran
(0)

Disco polo w starym dobrym brzmieniu

Czy nie zastanawialiście się czasem jaki obraz kształtuje się w głowach przeciętnego Polaka na temat muzyki disco polo? Czy to nadal jest ten sam gatunek, przaśny, taneczny lub biesiadny, a może już całkiem skomercjalizowany?

o
30 kwietnia 2015 | by Karol Plewa
(0)

Disco polo w centrum życia towarzyskiego

Żadna inna muzyka nie zgłębia relacji damsko-męskich tak precyzyjnie jak disco polo. Niektóre piosenki stanowią wrecz kompendium wiedzy na temat szeroko pojętej problematyki życia towarzyskiego.

n
24 marca 2015 | by Karol Plewa
(5)

Felieton: Stado srok krąży nad disco polo

Muzyka disco polo jest na tyle odporna, że nie wzrusza jej nędzna krytyka. Tak nędzna jak tekst Grzegorza Sroczyńskiego, który ukazał się 19 marca w ,,Dużym Formacie" - dodatku do ,,Gazety Wyborczej".

kot
18 marca 2015 | by Karol Plewa
(4)

Recenzja filmu „Disco Polo”: Życie to są chwile

Po co czekać z założonymi rękami na prezent od losu, skoro samemu można sobie go sprawić? Wystarczy dostrzec wiarygodność własnych marzeń, by dopomóc ich spełnieniu - wynika z filmu "Disco Polo" Macieja Bochniaka.

podsumowanie grafika
02 marca 2015 | by Paweł Pieniążek
(0)

Podsumowanie tygodnia (VIII)

Wiosna, wiosna, wiosna, piękna i wspaniała... Wiosna tuż, tuż, aż chce się żyć! Aż czasami ma się ochotę przymknąć oko na wiele niemiłych wydarzeń z discopolowej branży. Jak to było w minionym tygodniu? Oto jego podsumowanie.

podsumowanie grafika
21 lutego 2015 | by Paweł Pieniążek
(0)

Podsumowanie tygodnia (VII)

Takiego wysypu premier i debiutujących zespołów nie widziałem chyba nigdy... Ciągle coś nowego, ciągle ktoś nowy, aż boli głowa. Nie nadążam. Mam dość. Historia lubi się powtarzać? Rok 2002? Zapraszam, Paweł Pieniążek.


1234Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl