discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 29 maja 2017 , Imieniny:


banernews

Aż siedem wyróżnień dla Pięknych i Młodych! Są na szczycie disco polo?

Wszystkie newsy

Źródło zdjęć: materiał własny


Aż siedem wyróżnień dla Pięknych i Młodych! Są na szczycie disco polo?

18 maja 2017, 22:52 | by Adam Begier
(0)

Zespół Piękni i Młodzi zdobył, aż siedem wyróżnień w jednym czasie? Czy są na szczycie disco polo? Więcej zdobyć się nie da? Poznajcie szczegóły.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

Zespół pochodzący z Łomży w składzie Magda, Dawid oraz Daniel chyba nigdy nie przepuszczali, że ich kariera muzyczna tak szybko i w taki sposób się rozwinie. Grupa jak większość osób związanych z disco polo zaczynała od wesel, a teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów.

 

 

 

Formacja Piękni i Młodzi właśnie otrzymała jedne z najważniejszych wyróżnień w naszym kraju od ZPAV. Ilość nagród również jest imponujący, bo to aż siedem nagród. Magda, Dawid i Daniel za singiel „Zastanawiam się” otrzymali podwójną platynę, za singiel „Tak już bez ciebie” poczwórną platynową płytę oraz diamentową płytę za singiel pt. „Jedno słowo”.

 

To ogromne wyróżnienie dla całej trójki oraz osób, które przyczyniły się do takiego sukcesu. My jako redakcja serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych nagród oraz wyróżnień.

 

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl