discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Ćwierć wieku pracy artystycznej Mariusza Cierpikowskiego

Wszystkie newsy

DiscoHitFestival KobylnicaVoyage
Źródło zdjęć: materiał własny.=


Ćwierć wieku pracy artystycznej Mariusza Cierpikowskiego

10 lipca 2016, 00:15 | by Adam Begier
(2)

Mariusz Cierpikowski na Disco Hit Festival w Kobylnicy obchodził ćwierć wieku pracy artystycznej. Przeczytajcie więcej informacji na temat tego wydarzenia.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 4,00 na 5)
Loading...Reklama

Kto nie zna takich przebojów jak „Polskie dziewczyny”, „A my lubimy dziewczyny”, „Marianna”, „Każdy dzień” czy „Johnny”. Wszystkie one wyszły spod pióra i wykonane zostały przez Mariusza Cierpikowskiego. Przez wszystkie te lata związany był on z zespołem Voyager – obecnie zaczął tworzyć projekt muzyczny pod własnym nazwiskiem Mariusz Cierpikowski – Voyage.

 

Piosenkarz, jubileuszową nagrodę, odebrał na festiwalowej scenie z rąk Wójta Gminy Kobylnica – Leszka Kulińskiego, a uroczysty moment pokazała na żywo stacja Disco Polo Music. Festiwal był okazją, by Mariusz do zaprezentowania przez Mariusza najnowszej piosenki „Pij, szwagier pij”, która wzięła również udział w konkursie na Hit Lata. Wykonał on również przebój „Dziewczyny bierzcie sprawy w swoje ręce”.

 

Mariuszowi Cierpikowskiemu fani i artyści życzyli kolejnych 25 owocnych lat pracy artystycznej.

 

Disco Hit Festival - Kobylnica 2016 Voyage

Zobacz również

2 Responses to “Ćwierć wieku pracy artystycznej Mariusza Cierpikowskiego”

  1. dżony napisał(a):

    „bieżcie”? ale amatorka tej strony…

    • Paulina Rerek napisał(a):

      Bardzo nas cieszy, że zwrócił Pan/ Pani uwagę na przeoczony przez nas błąd, tym bardziej iż jest to informacja prasowa.- cóż, błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi. Dziękujemy również za (obiektywną ? ) opinie, ale skoro tak bardzo Panu/pani nie odpowiada nasz serwis to ubolewamy i tym samym zachęcamy do korzystania z serwisów, które Pana zdaniem oferują wyższy poziom


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl