discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 29 maja 2017 , Imieniny:


banernews

Czadoman idzie na rekord! – Jego produkcja podbija branże! | VIDEO

Wszystkie newsy

Czadoman disco polo
Źródło zdjęć: materiały własne / facebook - Czadoman


Czadoman idzie na rekord! – Jego produkcja podbija branże! | VIDEO

18 maja 2017, 16:38 | by Paulina Rerek
(0)

Trzeba przyznać, że to była tylko kwestia czasu! Czadoman już niejednokrotnie pokazał, że ma ogromny potencjał, który jak widać owocuje niesamowitymi efektami.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

To był jeden z pierwszy utworów Czadoman’a w świecie muzyki disco polo. Jak widać bardzo trafny! „Ruda Tańczy jak szalona” podbija nie tylko listy przebojów, ale również rynek muzyczny, który dzięki działalności wspomnianego artysty bardzo dużo zyskał!

 

Paweł Dudek wydając wspomnianą propozycję nawet przez chwilę nie pomyślał, że jego produkcja osiągnie taki sukces. Po tym niedługim czasie od premiery celebrujemy dziś 80 mln odtworzeń klipu, który jak się okazuje jest w naszej branży bardzo popularny.

 

Jest to jeden z najlepszych wyników w serwisie YouTube, jeśli chodzi o muzykę disco polo, choć trzeba przyznać, że i gwiazdy światowego formatu nie szczycą się dużo większymi odtworzeniami. Jako ekipa serwisu disco-polo.info serdecznie gratulujemy Pawłowi sukcesu i życzymy kolejnych w tym 2017 roku.

 

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl