discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Dawid Ozdoba – Uśmiechu Czas | NOWOŚĆ

Wszystkie newsy

Dawid Ozdoba Uśmiechu czas
Źródło zdjęć: Materiał prasowy


Dawid Ozdoba – Uśmiechu Czas | NOWOŚĆ

20 marca 2017, 16:51 | by Paulina Rerek
(0)

"pełen wyjątkowej energii utwór" pojawił się w naszym serwisie. Zobaczcie jak brzmi najnowsza produkcja Dawida Ozdoby pt. "Uśmiechu Czas".
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

Światło dzienne ujrzała jedna z tegorocznych nowości Dawida Ozdoby pt. „Uśmiechu Czas”. Wokalista od pewnego czasu śmiało próbuje swych sił w branży disco polo & dance jako wokalista i trzeba mu przyznać, że wytrwale dąży do swych celów.

 

Jego wspomniana piosenka, jak sam przyznał jest w pewien sposób przesłaniem. „Utwór mega pozytywny a powstał w dniu kiedy straciłem bliska mi osobę i napisałem tekst dla niej by pamiętać tylko cudowne chwile razem. Przypomina nam o tym ze powinniśmy żyć cudownymi chwilami i tylko je pozostawiać w pamięci, by każdy dzień był wyjątkowy. Uśmiechu Czas to pełen wyjątkowej energii utwór, dlatego teledysk powstawał na Zanzibarze i będzie niebawem jego premiera w jakiś wyjątkowy dzień. Dziś audio bo witamy wiosnę i to właśnie uśmiechu czas..” – zdradził Dawid.

 

Premiera teledysku pojawi się z pewnością na łamach naszego serwisu, dlatego już teraz zachęcamy Was do obserwowania naszego fanpage’a jak również strony disco-polo.info

 

Świat jest cudowny tylko czasami zapominamy …. jak bardzo cudowny. ” – przyznał na swoim fanpage’u Dawid Ozdoba. Mamy nadzieję, ze ta piosenka podobnie jak w przypadku wokalisty przywoła Was same wspaniałe chwile. Posłuchajcie całość 

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl