discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Debiut na Disco Hit Festival w Kobylnicy | FOTO

Wszystkie newsy

debiuty disco hit festival kobylnica
Źródło zdjęć: materiał własny


Debiut na Disco Hit Festival w Kobylnicy | FOTO

10 lipca 2016, 12:33 | by Adam Begier
(0)

Jak zawsze na Disco Hit Festival w Kobylnicy nie mogło zabraknąć debiutów. W tym roku debiutowali m.in. Dejw, Cassel, Savicky, Dandi Dance, Tex.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (3 głosów, średnia: 4,67 na 5)
Loading...Reklama

Dejw, Cassel, Dandi Dance, Savicky oraz Tex to debiutanci wyłonieni ze zgłoszeń na festiwal. Wzięli oni udział w koncercie dla publiczności zgromadzonej przed sceną przed rozpoczęciem transmisji na żywo w TV Polsat oraz później od godziny 1:15, po zakończeniu transmisji, dla najbardziej wytrwałej publiczności zgromadzonej pod sceną. Nie przeszkadzał im nawet padający deszcz.

 

Pierwszą część poprowadził Piękny i boski Zbyszek Perkowski. Każdemu wykonawcy wręczone zostały pamiątkowe dyplomy przez Dyrektora Muzycznego Festiwalu – Michał Brodowski. Dobór debiutantów był strzałem w dziesiątkę, bowiem nawet już ich przeboje okazywały się znane publiczności lub też bardzo szybko zapadły publiczności w ucho i pamięć. Wspomnieć wystarczy chociażby o „Petardzie” Dejwa, „Whisky z lodem” Cassela & Łukuszkowego, „Zakochałem się” Savicky’ego, „Wakacyjne wino” Dandi Dance czy „Grajku” Tex’a.

 

Debiutanci ponownie na scenie pojawili się również na zakończenie festiwalu.

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , , , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl