discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 29 maja 2017 , Imieniny:


banernews

Defis i Marcin Miller zarobili 5 milinów!

Wszystkie newsy

Defis i Marcin Miller zarobili 5 milinów!
Źródło zdjęć: Materiał prasowy


Defis i Marcin Miller zarobili 5 milinów!

19 maja 2017, 16:25 | by Adam Begier
(0)

To kolejny sukces duetu zespołu Defis z Marcinem Millerem.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

Pierwsze dni po premierze dla produkcji pt. „Zakochane oczy” zespołu Defis oraz Marcina Millera były znakomite. Teledysk utrzymywał się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych materiałów wideo w Polsce.

 

Po kolejnych dniach – którego realizacją zajął się nasz partner – firma Dwaem Media Group – przekroczył pierwszy milion wyświetleń. Dzisiaj tj. po ponad 40 dniach premiery całość przekroczyła już 5 miliony odtworzeń, wskazując jednoznacznie że zainteresowanie tą produkcją z tygodnia na tydzień sukcesywnie wzrasta.

 

Co składa się na ten sukces? Przede wszystkim dobre brzmienie oraz pierwszorzędny teledysk. Następnie kunszt Marcina, talent Karola i profesjonalna obsada, która z ogromną precyzją zadbała o całą oprawę. Jak to się mówi „diabeł tkwi w szczegółach”, które w tej propozycji są dopięte na ostatni guzik. Dowód ku temu poniżej

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl