discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Disco Girl – Nieznany Chłopak | Making Of | VIDEO

Wszystkie newsy

Disco Girl - Nieznany Chłopak Making Of (Disco-Polo.info)
Źródło zdjęć: Materiał prasowy


Disco Girl – Nieznany Chłopak | Making Of | VIDEO

20 marca 2017, 19:23 | by Paulina Rerek
(0)

Na naszym kanale pojawił się własnie making of najnowszego klipu zespołu Disco Girl. Zobaczcie jak zapowiada się teledysk do piosenki pt. Nieznany Chłopak.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

Na łamach naszego serwisu pojawiła się zapowiedź teledysku formacji Disco Girl do produkcji pt. „Nieznany chłopak”, której realizacją klipu zajęła się ekipa RakoczyFilm.

 

„Jako nowa twarz na rynku muzyki disco polo postanowiłam iść za podpowiedziami moich bliskich i znajomych oraz przede wszystkim głosem mojego serca, które podpowiadało mi ciągle, że muzyka disco polo jest moją muzyką” – przyznała Ewelina, która swoją działalność w branży rozpoczyna jako Disco Girl.

 

Swój wkład w nowość ma również DISCOBEAT, czyli Jakub Stepień, który tchnął ducha w cały projekt. Jak sam również dodał „Utwór „Nieznany Chłopak” został napisany i wyprodukowany w profesjonalnych warunkach” stąd też możemy spodziewać się bardzo ciekawej nowości. Premiera już wkrótce na łamach naszego serwisu. W oczekiwaniu na nowość, zobaczcie making of

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl