discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Disco Hit Festival Kobylnica 2016 – Pełna realcja | VIDEO

Wszystkie newsy

DiscoPoloInfo KobylnicaDiscoHitFestivalrelacja
Źródło zdjęć: materiał własny


Disco Hit Festival Kobylnica 2016 – Pełna realcja | VIDEO

20 lipca 2016, 14:14 | by Adam Begier
(0)

W naszym serwisie pojawiła się relacja z Disco Hit Festival Kobylnica 2016. Zobaczcie jak wyglądała tegoroczna edycja jednego z największych festiwali w Polsce.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (5 głosów, średnia: 4,80 na 5)
Loading...Reklama

Szósta edycja Disco Hit Festival – Kobylnica da się zapamiętać na pewno jako ta deszczowa, mimo to jednak atmosfera była fantastyczna. Deszcz nie zniechęcił wielu tysięcy fanów do wspólnej zabawy przed sceną do późnych godzin nocnych.

 

W konkursie na Hit Lata 2016 wzięło udział tradycyjnie kilkanaście zespołów. Konkurencja była bardzo duża i do ostatniej chwili ostateczny piosenka wynik głosowania zmieniał się jak w kalejdoskopie. Tuż po godzinie 1:00 w nocy wynik plebiscytu ogłosił Sławek Świerzyński z zespołu Bayer Full.

 

2,6 miliona widzów oglądało w Telewizji Polsat piątkowy koncert 6. edycji Disco Hit Festival Kobylnica, największej imprezy muzyki dance i disco w Polsce. Na scenie w strugach deszczu wystąpili prawdziwi królowie tanecznych parkietów m.in Andre, B-Qll, Bayer Full, Cassel, Cliver, Dandi Dance, Defis, Dejw, Dj Disco & Mc Polo, Dj Sequence, Effect, Focus, Gesek, Inoros, Ivan Komarenko, Joker, Long & Junior, Łobuzy, Marioo, Marcin Siegieńczuk, Markus P, Masters, Mavers, Megustar, Mig, Norbi, Paweł Gołecki, Piękni i Młodzi, Playboys, Quest, Savicky, Shantel, Stachursky, Tex, Voyage – Mariusz Cierpikowski.

 

Nasz redakcja była obecna po raz kolejny na Disco Hit Festivalu w Kobylnicy. Zobaczcie jak wyglądał festival okiem naszej kamery.

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl