discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Disco Hit Festival Kobylnica 2016 – Zobaczcie materiał z imprezy!

Wszystkie newsy

DiscoHitFestivalKobylnica
Źródło zdjęć: materiały własne


Disco Hit Festival Kobylnica 2016 – Zobaczcie materiał z imprezy!

10 lipca 2016, 18:52 | by Paulina Rerek
(0)

Szósta edycja festiwalu w Kobylnicy za nami. Niesamowite gwiazdy i wspaniała muzyka - zobaczcie materiał z imprezy.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (4 głosów, średnia: 4,50 na 5)
Loading...Reklama

Na początku lipca tj. 08.07 w Kobylnicy odbyła się VI edycja festiwalu pod hasłem „Disco Hit Festival Kobylnica”, który organizatorzy podzielili na kilka części: debiuty, „transmisja live – Polsat” i „Disco Polo Music”.

 

Tego wieczoru odbyło się również Wielkie Świętowania Jubileuszów, które w tym roku obchodzą zespoły Long & Junior oraz Mariusz Cierpikowski – Voyage.

 

 

Koncert „debiutów” – który poprowadził Piękny i boski Zbyszek Perkowski – rozpoczął się planowo o godzinie 18.00. Dejw, Cassel, Dandi Dance, Savicky oraz Tex to debiutanci wyłonieni ze zgłoszeń na festiwal. Wzięli oni udział w koncercie dla publiczności zgromadzonej przed sceną przed rozpoczęciem transmisji na żywo w TV Polsat oraz później od godziny 1:15, po zakończeniu transmisji.

 

Imprezę „live”– prowadzoną przez Agnieszkę Kaczorowską oraz Norbiegootworzyło najbardziej popularne rodzeństwo w branży muzyki disco & dance – zespół Mig, który z rozmachem – od pierwszych dźwięków przeboju „Wymarzona” – porwał publikę do zabawy.

 

 

Następnie na scenie pojawiły się takie zespoły jak: Andre, B-Qll, Bayer Full, Cassel, Cliver, Dandi Dance, Defis, Dejw, Dj Disco & Mc Polo, Dj Sequence, Effect, Focus, Gesek, Inoros, Ivan Komarenko, Joker, Long & Junior, Łobuzy, Marioo, Marcin Siegieńczuk, Markus P, Masters, Mavers, Megustar, Mig, Norbi, Paweł Gołecki, Piękni i Młodzi, Playboys, Quest, Savicky, Shantel, Stachursky, Tex, Voyage – Mariusz Cierpikowski.

 

 

Po raz kolejny wydarzenie okazało się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, gdyż mimo „załamania pogody” na boisku w Kwakowie pojawiło się kilkadziesiąt tysięcy bawiących się z gwiazdami fanów i sympatyków muzyki tanecznej.

 

 

Niewielka miejscowość koło Słupska – Kwakowo – bezwzględnie stała się stolicą muzyki disco polo. Zobaczcie zdjęciaprzygotowane przez ekipę naszej redakcji, która pojawiła się na miejscu kilka dni przez rozpoczęciem imprezy. Wkrótce udostępnimy Wam również video zza kulis! 

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl