discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 29 maja 2017 , Imieniny:


banernews

Drezdenko Kubas przygotował nowość pt. „Obiecałaś ” | Zdjęcia są niesamowite

Wszystkie newsy

Drezdenko Kubas Obiecałaś
Źródło zdjęć: facebook - Dariusz Kubiak Drezdenko Kubas


Drezdenko Kubas przygotował nowość pt. „Obiecałaś ” | Zdjęcia są niesamowite

19 maja 2017, 13:21 | by Paulina Rerek
(0)

"Praca na łonie natury to dla mnie przyjemność" - przyznała Halinka Wiśniewska, modelka. Czyżby ta produkcja wiodła prym tego lata? Drezdenko Kubas udostępnił zdjęcia.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (10 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

„Jesteśmy świeżo po nagraniu najnowszego klipu do piosenki „Obiecałaś” – poinformował Dariusz Kubiak, który w branży disco polo & dance działa pod pseudonimem Drezdenko Kubas. Artysta dał się już poznać jako sympatyk tanecznych produkcji, które jak widać wiodą prym w jego repertuarze.

 

Drezdenko Kubas na rynku muzyki tanecznej aktywnie działa już prawie od 6 lat. Mimo iż z muzyką związany jest od dzieciństwa to stosunkowo niedawno postanowił realizować się jako wokalista disco i w tym czasie wylansował już m.in. produkcje takie jak:  „Milioner”, „Zatańcz ze mną mała”, „Uwięziona” oraz „W górę ręce

 

„Przedstawiamy kilka fotek, które mam nadzieję pobudza Waszą wyobraźnię!”- dodał wokalista odnośnie swojej najnowszej propozycji.

 

 

Jeżeli ta nowość – podobnie jak poprzednie propozycje – będzie utrzymana w dotychczasowym klimacie Drezdenko Kubas to z pewnością porwie Was w tany!

 

W oczekiwaniu na całość mamy dla Was kilka zdjęć z planu zdjęciowego, którym zajął się Michał Jagiełło – osoba znana w branży z perfekcji i ogromnego profesjonalizmu.

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl