discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 20 stycznia 2017 , Imieniny:

Reklama


karnawalowa-moc-disco-polo

Hit Roku 2016

hit-roku-2016

Hit Roku 2016


To kolejna edycja plebiscytu na Hit Roku w muzyce disco polo & dance. Zagłosuj na jedną ze stu propozycji na Hit Roku 2016.Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (19 głosów, średnia: 4,58 na 5)
Loading...

Zorganizowany przez nasz portal disco-polo.info plebiscyt na Hit Roku 2016 to 100 propozycji, spośród wszystkich utworów disco polo i dance, które pojawiły się w 2016 roku, i które zostały wybrane na podstawie popularności na serwisach (disco-polo.info, fb.com/discoipolo).

 

 

Każdy zespół ma w zestawieniu po jednej piosence, która będzie walczyła o miano HITU ROKU 2016. Podobnie jak we wcześniejszych trzech edycjach to od Was zależy, która propozycja okaże się być najlepszą.

 

Głosowanie trwa od 15 grudnia br. do 15 stycznia (koniec 14 stycznia 23:59) 2017 roku. Codziennie możecie oddać aż 15 głosów na różne propozycje. Zwycięski zespół – który zdobędzie największą liczbę Waszych głosów – otrzyma od nas statuetkę. Nagroda również jest przewidziana dla drugiego i trzeciego miejsca.

 

Ubiegłoroczny plebiscyt HIT ROKU 2015 wygrał Marek Gwiazdowski (Mig) z propozycją „Ona jedyna”. Na drugim miejscu uplasowała się propozycja od grupy Akcent „Przekorny Los”, natomiast na trzecim miejscu grupa Piękni i Młodzi z przebojem „Jedno słowo”.

 

Na naszym kanale na YouTube została utworzona specjalna playlista, gdzie możecie posłuchać wszystkich tegorocznych 100 propozycji.

 

Jak uplasuje się podium tegorocznej edycji Hitu Roku? Wszystko w Waszych rękach. Poniżej prezentujemy Wam listę propozycji, które walczą o miano Hitu Roku 2016.

 

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE – WYNIKI około godziny 14:00

 

System komentarzy został wyłączony na tej podstronieReklamaNapisz do nas!banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl