discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 29 maja 2017 , Imieniny:


banernews

Jesika – Tysiąc Uczuć | Video | PREMIERA

Wszystkie newsy

Jesika - Tysiąc uczuć
Źródło zdjęć: materiały prasowe


Jesika – Tysiąc Uczuć | Video | PREMIERA

18 maja 2017, 18:05 | by Paulina Rerek
(0)

Piękna sceneria, fajne ujęcia i ciekawe brzmienie.. Kolejny raz Jesika przygotowała dla fanów disco polo & dance smakowity kąsek! Zobaczcie nowość pt. "Tysiąc uczuć"
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (4 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

„Ciągle myślę, ciągle śnię, chce już tylko Cię, chodź wejdziemy na sam szczyt, tam gdzie nie był nikt” – śpiewa w swojej najnowszej produkcji pt. „Tysiąc uczuć” Jesika Piętak, która mimo młodego wieku potrafi w piękne słowa ująć emocje i uczucia.

 

Jesika doskonale odnajduje się w tym co robi i jako nieliczna z młodych artystek porusza serca swych odbiorców, których sukcesywnie przybywa. Czy to właśnie tego typu produkcje zwiększają Jej popularność? Pewne jest, że Jesika zawsze trzyma klasę. Jej produkcje nacechowane są nie tylko taktem, ale również kreatywnością, autentycznością i zaangażowaniem.

 

Młoda artystka stara się, aby jej produkcje miały przekaz i były wyraziste. Podobnie jak poniższa nowość, która z pewnością poruszy Waszą duszę.

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl