discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


„Kocham Disco Festival” w Pile „Strzałem w dziesiątkę” | Zobaczcie relację FOTO

Wszystkie newsy

Źródło zdjęć: materiał własny


„Kocham Disco Festival” w Pile „Strzałem w dziesiątkę” | Zobaczcie relację FOTO

18 marca 2017, 20:16 | by Paulina Rerek
(2)

Po raz pierwszy na północy Wielkopolski gwiazdy muzyki disco & dance zagrały w tak wybornym składzie, Na scenie m.in. Mig, Piękni i Młodzi, Mega Dance, Playboys i Akcent!
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (3 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

W miniony piątek – tj. 17 marca – w Pile odbyła się jedna z największych imprez 2017 roku. Tego wieczoru na jednej scenie zaprezentowały swoje przeboje najpopularniejsze gwiazdy muzyki tanecznej takie jak: Playboys, Piękni i Młodzi, Mega Dance, Mig, Akcent oraz artyści młodego pokolenia: Discoboys oraz Mikesh.

 

 

Impreza niesamowita. Byłam trochę sceptycznie nastawiona bo nie sądziłam, że tyle ludzi tu przyjdzie ale było naprawdę fantastycznie. Gwiazdy dały się z siebie 100 %, fajne długie koncerty no i Maciek Smoliński również super prowadził całość. Dużo mediów, był również Wasz portal (disco-polo.info przyp. red.), który jak powiedział zespół Mig czy Piękni i Młodzi jest największym portalem w Polsce. Organizatorzy postarali się aby było na wysokim poziomie i myślę, że o to właśnie chodziło, teraz czekam na kolejną edycje” – wyznała nam Joaśka, która jak zauważyliśmy znała wszystkie teksty zaprezentowanych podczas festiwalu piosenek.

 

 

I to nie tylko ona, ponieważ na hali widowisko-sportowej pojawiło się mnóstwo osób, które wspólnie z artystami śpiewali prezentowane przez nich przeboje takie jak: „Lejde”, „Wyśmienicie”, „Ona jest taka cudowna”, „Ewa odeszła”, „A Ty nie wiesz”, „Miód malina”, „Wymarzona”, „Przez Twe oczy zielone” czy „Przekorny los”.

 

 

 

„To była nasza Wymarzona publiczność, było cudownie, oni byli cudowni – przyznała w rozmowie z nami rodzina Gwiazdowskich, czyli grupa MIG. Również pozostali artyści nie kryli zadowolenia z publika, która jak się okazało nie zawiodła.

 

 

Organizatorzy zadbali o to, aby atmosfera podczas całego festiwalu była wyjątkowa, tym bardziej iż część dochodu z tej imprezy zostanie przeznaczona na budowę Hospicjum w Pile. Wydzielona strefa Vip, wydzielona strefa Love, odpowiednio wydzielone sektory czy przejścia to absolutnie atuty tej imprezy, która jest pretendentem do tego, aby stać się najgłośniejszą i najbardziej roztańczoną miejscówką na mapie muzyki disco & dance.

 

Zobaczcie poniżej foto relację z Kocham Disco Festival w Pile zarejestrowaną przez redakcję naszego portalu disco-polo.info a już wkrótce obszerne video!

 

 

Zobaczcie również zarejestrowane przez naszą ekipę fragmenty występów

 

Mega Dance

 

Akcent

Zobacz również

2 Responses to “„Kocham Disco Festival” w Pile „Strzałem w dziesiątkę” | Zobaczcie relację FOTO”

  1. uczestnik napisał(a):

    Większość wykonawców to pełen playback.

  2. jaaa napisał(a):

    Zenek to bufon. Nie przustoi sie tak zachwywac jakby mial wszystko w dupie a to zejest w tym miejscu co jest zawdziecza fanom. A jednak ma ich gdzies.


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl