discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 29 maja 2017 , Imieniny:


banernews

LILI nagrała klip do piosenki „Ja chce się bawić” – znamy szczegóły! Będzie pięknie!

Wszystkie newsy

LILI Ja chce się bawić nowość
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - LILI


LILI nagrała klip do piosenki „Ja chce się bawić” – znamy szczegóły! Będzie pięknie!

19 maja 2017, 18:02 | by Paulina Rerek
(0)

Teledysk jest bardzo barwny i co ważne, całość odbiega od klubowego klimatu. Będzie inaczej niż zwykle. Będzie pięknie?!
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (3 głosów, średnia: 3,67 na 5)
Loading...Reklama

Jak już ostatnio wspomnieliśmy formacja Lili korzystając z pięknej pogody postanowiła wziąć się za realizację teledysku, którą wspólnie z ekipą Stykky Media przyodziali w piękną scenerię.

 

Piosenka będzie nosiła nazwę „Ja chce się bawić” i mówi o dziewczynie, która teraz jest niezależna, niedostępna i chce się bawić. Nie będzie to tym razem propozycja klubowa a … inna 😉 Nazwalibyśmy nowy styl jaki pokażemy „POPO – POLO” – przyznała Lili.

 

 

Teledysk jest bardzo barwny. Mnóstwo kolorów i pięknych widoków, które zostały nakręcone z DRONA. Piękne dwie blondynki obok naszej czarnej Basi, które przez cały teledysk pokazują to co zawarte jest w tekście piosenki.

 

 

Klip kręciliśmy dwa dni od rana do nocy ale jesteśmy bardzo zadowoleni z ujęć, które wykonał dla nas Stykky Multimedia. Przy klipie współpracowaliśmy z Katarzyna Wojtysiak Make Up, Anną Dziurawiec, która udostępniła nam biżuterię, Zajazd Janów w którym nakręciliśmy większość ujęć oraz dwoma pięknymi blondynkami Olimpia Gromadko oraz Paulina Wierzycka.

 

Wszystko wskazuje na to, że formacja LILI przygotowała dla nas muzyczną petardę, która oczaruje nas efektem finalnym.

 

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl