discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Marcin Miller o „Tańcu z Gwiazdami”: Chciałem opuścić ten program jak najszybciej.

Wszystkie newsy

Marcin Miller o Tańcu z Gwiazdami Chciałem opuścić ten program jak najszybciej.
Źródło zdjęć: Polsat/WBF


Marcin Miller o „Tańcu z Gwiazdami”: Chciałem opuścić ten program jak najszybciej.

20 kwietnia 2017, 17:58 | by Adam Begier
(0)

Marcin Miller, był jedną z tanecznych gwiazd „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. Przeczytajcie tylko u nas jego wspomnienia z programu!
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

Marcin Miller, był jedną z tanecznych gwiazd „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. W drugiej edycji show w 2014 roku z Niną Tyrką zajął 7 miejsce. W piątek ponownie pojawi się w programie, tym razem jako gwiazda muzyczna, by zaśpiewać swój wielki przebój „Jesteś szalona”. Jak wspomina taneczne występy w programie? Okazuje się, ze nie najlepiej.

 

„Moją partnerką była piękna kobieta – Nina Tyrka. Pierwszy okres, czyli treningi przygotowawcze do programu to było naprawdę super, ale potem gdy zaczął się już ten moment, gdy trzeba było tańczyć na żywo przed wielomilionową publicznością coś się we mnie zablokowało. Nina to widziała. Z odcinka na odcinek zamiast robić progres ja gdzieś tam coraz bardziej zamykałem się w sobie. Niestety moja psychika odmawiała mi posłuszeństwa. Chciałem opuścić ten program jak najszybciej. Z perspektywy czasu widzę, że udział w tym programie nauczył mnie pokory” – mówi dziś Marcin Miller.

 

W piątek na szczęście nie będzie musiał znosić tego stresu. „Fajne wyzwanie czeka mnie wspólnie z Agą i Michałem, bo jeden z moich największych hitów „Jesteś szalona” w piątek zostanie przestawiony w aranżacji do cha chy”dodaje gwiazdor disco polo.

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl