discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:





Tropic - Wskakuj na Stół


Milionerzy z Long & Junior!

Wszystkie newsy

Milionerzy z Long & Junior!
Źródło zdjęć: materiały prasowe


Milionerzy z Long & Junior!

19 marca 2017, 19:41 | by Adam Begier
(0)

Nie jeden artysta z muzyki pop może pozazdrościć takich wyników i osiągnięć chłopaków z formacji Long & Junior.




Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...



Reklama

Już od ponad 16 lat Panowie z formacji Long & Junior raczą nas bardzo dobrymi produkcjami, które są oglądane miliony razy w internecie m.in. na łamach disco-polo.info.

 

Jarek i Michał mogą się pochwalić ogromną ilością wyświetleń m.in. ich „Kolorowa sukienka” została obejrzana 48 milionów razy, „Tańcz, tańcz” na liczniku ma 45 milionów, „Bądź moją królową” to ponad 25 milionów, a „Piosenka dla dziewczyny” przekroczyła niedawno 10 milionów.

 

Od tych milionów może zakręcić się w głowie, ale jak powtarzają Panowie z formacji Long & Junior to zasługa ich ciężkiej pracy. Ostatnio w wywiadzie dla telewizji Disco Polo Music wspomnieli również o „kupowanych wyświetleniach”, którymi się brzydzą i nie tolerują zespołów, które próbują sobie nienaturalnie pomóc!

 

My chłopakom życzymy kolejnych sukcesów i milionowych wyświetleń, a dla fanów grupy Long & Junior mamy bardzo dobrą wiadomość niebawem nowość, która jak zwykle pojawi się na disco-polo.info.

 

Zobacz również


Polecamy



WAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

Reklama



Tagi

Tagi: , , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl