discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 29 maja 2017 , Imieniny:


banernews

Miłość kwitnie, a Franek rośnie! – Państwo Wilczewscy nie kryją szczęścia!

Wszystkie newsy

Franek, Ewa i Daniel (Piękni i Młodzi)
Źródło zdjęć: facebook - Daniel Wilczewski


Miłość kwitnie, a Franek rośnie! – Państwo Wilczewscy nie kryją szczęścia!

19 maja 2017, 17:55 | by Paulina Rerek
(3)

Franek to duma Ewy i Daniela (Piękni i Młodzi), którzy jeszcze długo przed narodzinami cieszyli się z ukochanego potomka. Obecnie cała rodzina ma się bardzo dobrze!
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (3 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

Po roku znajomości dla Ewy i Daniela nadszedł czas na kolejne kroki.. i tym o to sposobem młodzi stanęli przed ołtarzem. Już wtedy wiedzieli, że zostaną rodzicami. „Wiadomość o ciąży była i dla mnie, i dla Ewy niespodzianką. A jednocześnie dała nam mnóstwo radości – przyznał wokalista. Para dokładnie 1 czerwca ubiegłego roku przyrzekła sobie przed Bogiem, rodziną i przyjaciółmi miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że nie opuszczą się, aż do śmierci. Ich synek na świat przyszedł 7 grudnia – dzień po urodzinach Daniela.

 

Obecnie cała trójka ma się bardzo dobrze. Miłość kwietnie, a Franek rośnie! Rodzina korzystając z pięknej pogody postanowiła udać się na krótki odpoczynek. Ich celem stały się przepiękne Mazury, a dokładniej Mikołajki, które jak każdy wie, przyciągają co roku multum turystów.

 

 

Zarówno Franek, jak i Jego rodzice z pewnością odnaleźli tam swój kawałek ziemi i spokój, który wbrew pozorom cechuje tą miejscowość. Państwo Wilczewscy są dowodem na to, że wcale nie trzeba daleko jechać, aby trafić w piękne miejsce i być przy okazji szczęśliwym. Im uśmiech sam maluje się na twarzy. A czy może być coś piękniejszego niż ukochana osoba obok nas?

 

 

Mamy nadzieję, że ten wyjazd naładuje ich baterie na kolejne kilka tygodni, tym bardziej że sezon koncertowy rozwija się w najlepsze!

Zobacz również

3 Responses to “Miłość kwitnie, a Franek rośnie! – Państwo Wilczewscy nie kryją szczęścia!”

  1. trire napisał(a):

    fajny chłopak to co ma sobie żałować? czy zrobienie jemu loda do zdrada? chyba nie

  2. Anonim napisał(a):

    Piekińi młodz

  3. GOsc napisał(a):

    Ciekawe czy żona wie ze szanowny maz zdradza ja na koncertach ???


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl