Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Mister Night – Oczy takie rozkochane | NOWOŚĆ


Reklama


Ogólna

Po dłuższym okresie ciszy artystycznej zespół Mister Night powrócił z impetem. Rok 2014 dał zespołowi mocnego powera, co zaowocowało nowymi produkcjami. Od tamtego momentu co jakiś czas, spod skrzydeł formacji wychodzą kolejne nowości.   Obec...

Reklama

Po dłuższym okresie ciszy artystycznej zespół Mister Night powrócił z impetem. Rok 2014 dał zespołowi mocnego powera, co zaowocowało nowymi produkcjami. Od tamtego momentu co jakiś czas, spod skrzydeł formacji wychodzą kolejne nowości.

 

Obecnie światło dzienne ujrzała „walentynkowa” propozycja pt. „Oczy takie rozkochane”, za której muzykę i słowa odpowiada Ryszard Kochanowski, lider i wokalista zespołu. Piosenka utrzymana jest w fajnym, tanecznym stylu, który powinien spodobać się sympatykom brzmień pod przysłowiową nóżkę.

 

Mamy skromna nadzieję że utwór przypadnie Wam do gustu i zostanie ciepło przyjęty . Lajki , komentarze i udostępnienia to dla nas największa nagroda .Życzymy wszystkim miłego odbioru” – poinformował zespół Mister Night, udostępniając poniższą nowość. Zapraszamy do przesłuchania całości.

 

Reklama

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Reklama
Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Najnowsze komentarze

Reklama