discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 29 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Mister Night – Oczy takie rozkochane | NOWOŚĆ

Wszystkie newsy

Mister Night Oczy takie rozkochane
Źródło zdjęć: facebook - Ryszard Kochanowski


Mister Night – Oczy takie rozkochane | NOWOŚĆ

17 lutego 2017, 15:25 | by Paulina Rerek
(0)

Światło dzienne ujrzała "walentynkowa" propozycja pt. "Oczy takie rozkochane", za której muzykę i słowa odpowiada Ryszard Kochanowski
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (2 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

Po dłuższym okresie ciszy artystycznej zespół Mister Night powrócił z impetem. Rok 2014 dał zespołowi mocnego powera, co zaowocowało nowymi produkcjami. Od tamtego momentu co jakiś czas, spod skrzydeł formacji wychodzą kolejne nowości.

 

Obecnie światło dzienne ujrzała „walentynkowa” propozycja pt. „Oczy takie rozkochane”, za której muzykę i słowa odpowiada Ryszard Kochanowski, lider i wokalista zespołu. Piosenka utrzymana jest w fajnym, tanecznym stylu, który powinien spodobać się sympatykom brzmień pod przysłowiową nóżkę.

 

Mamy skromna nadzieję że utwór przypadnie Wam do gustu i zostanie ciepło przyjęty . Lajki , komentarze i udostępnienia to dla nas największa nagroda .Życzymy wszystkim miłego odbioru” – poinformował zespół Mister Night, udostępniając poniższą nowość. Zapraszamy do przesłuchania całości.

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl