discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Nie mają sobie równych! – formacja MIG celebruje kolejny sukces!

Wszystkie newsy

Miód Malina MIG
Źródło zdjęć: materiały własne


Nie mają sobie równych! – formacja MIG celebruje kolejny sukces!

19 marca 2017, 18:19 | by Paulina Rerek
(0)

Skromność, milionowe rekordy oglądalności i wielka sława - te aspekty wyróżniają rodzinę Gwiazdowskich, która swymi produkcjami zawojowała branżą muzyki tanecznej.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 4,00 na 5)
Loading...Reklama

Skromność, milionowe  rekordy oglądalności i wielka sława – te aspekty wyróżniają rodzinę Gwiazdowskich, która swymi produkcjami zawojowała branżą muzyki tanecznej.

 

Czy ktoś z Was wie, co to jest za dziewczyna „Miód Malina”? Przebój rodzeństwa z Płońska rośnie sukcesywnie w siłę. Od chwili udostępnienia, klip w serwisie YouTube przekroczył już 50 milionów odtworzeń, goniąc tym samym propozycję „Wymarzona”. Ten numer to strzał w dziesiątkę, który bez wątpienia ruszył całą machinę. Utwór rozfalował również ostatnio m.in. gdyńską oraz pilską publiczność.

 

 

Formacja Mig wykonała tą propozycję m.in. podczas Walentynkowej Gali Disco Polo, której fragmenty zarejestrowaliśmy naszym czujnym okiem. Mamy również dla Was video LIVE podczas którego możecie usłyszeć wspomniany przebój i zobaczyć wspaniałą publiczność, która po raz kolejny nie zawiodła podczas Mig’owego występu.

 

 

Ostatnia produkcja zespołu Mig pt. „Będę przy Tobie” w zaledwie trzy miesiące przekroczyła 8 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Jest to bardzo dobry wynik, który potwierdza ogromną popularności zespołu z Płońska..Jak widać po statystykach fani lubią zarówno te starsze jak i młodsze utwory rodzeństwa Gwiazdowskich, dlatego postanowiliśmy udostępnić Wam kilka materiałów związanych z ich twórczością

 

Mig – Miód Malina

 

Mig – Będę przy Tobie 

 

Mig – Ta malutka blondynka

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , , , , , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl