Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Niesamowita przemiana DJ Bello z zespołu Rompey!


Reklama


Ogólna

Pomimo, że zespół Rompey pokonuje wiele kilometrów w miesiącu, często – jak w przypadku każdego zespołu disco dochodzi do tego szybkie jedzenie i inne nie do końca zdrowe rzeczy, to DJ Bello z zespołu Rompey jest idealnym przykładem, że pasj...

Reklama

Pomimo, że zespół Rompey pokonuje wiele kilometrów w miesiącu, często – jak w przypadku każdego zespołu disco dochodzi do tego szybkie jedzenie i inne nie do końca zdrowe rzeczy, to DJ Bello z zespołu Rompey jest idealnym przykładem, że pasja nie przeszkadza w niczym.

 

Pół roku temu Tomek, znany jako DJ Bello z zespołu Rompey podjął decyzje o zmianach w swoim życiu. Podjął decyzję o innowacyjnej zmianie żywienia, rozpoczął jeszcze bardziej intensywne treningi, czego efekt możemy zobaczyć już dzisiaj.

 

„Przed rozpoczęciem metamorfozy ważyłem dokładnie 86 kg, po trzech miesiącach waga spadła poniżej 80 kg, teraz po pół roku ważę tyle samo co przed metamorfoza, czuje się znacznie lepiej, ale przede wszystkim moje ciało zmieniło się. Chyba na dobre” – żartuje w rozmowie z portalem disco-polo.info DJ Bello.

 

Jak widzicie – można zdziałać wiele, wystarczy tylko odrobina chęci. My osobiście jesteśmy pełni podziwu dla Tomka. Gratulacje!

 

Reklama

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Reklama
Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Najnowsze komentarze

Reklama