discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Piękni i Młodzi mają siebie dosyć?! – co na to Magda Narożna?

Wszystkie newsy

Magda Narozna Piekni i Mlodzi disco polo
Źródło zdjęć: materiały własne


Piękni i Młodzi mają siebie dosyć?! – co na to Magda Narożna?

17 lutego 2017, 18:18 | by Paulina Rerek
(9)

Piękni i Młodzi spędzają ze sobą bardzo dużo wspólnego czasu. Czasami aż nazbyt! Najbardziej odczuwają to Magda i Dawid, którzy są małżeństwem.
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (5 głosów, średnia: 1,80 na 5)
Loading...Reklama

Magda i Dawid Narożni są małżeństwem od 7 lat. W tym czasie wiele się u Nich zmieniło, gdyż m.in. na świat przyszła ich ukochana córka Gabrysia oraz kariera nabrała zawrotnego tempa. Aż nadto. W wywiadzie z fakt.pl Magdalena Narożna przyznała, że czasami czuje się wykończona!

 

Nie ma co się dziwić, obecnie zespół z Łomży jest jedną z najbardziej popularnych formacji muzyki disco polo & dance.  Wiele koncertów, blask fleszy, mnóstwo wywiadów i nowych projektów. Magda, Dawid i Daniel nie dają sobie taryfy ulgowej w tym co robią, bo zawsze dają z siebie 100 %. Również sama Magda z Dawidem, którzy oprócz tego, że tworzą team na scenie to również w życiu. Wokalistka zapytana przez redakcję fakt. pl czy nie mają siebie dosyć i czy nie wolałaby pójść do innej pracy odpowiedziała:

 

Nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego. Wiadomo, że niekiedy człowiek jest zmęczony, szczególnie po ostrym sezonie.” więcej na ten temat znajdziecie w obszernym wywiadzie, dostępnym tutaj. Wokalistka opowiedziała również o swojej sesji do CKM oraz pobiciu.

 

Zobacz również

9 Responses to “Piękni i Młodzi mają siebie dosyć?! – co na to Magda Narożna?”

 1. Ja napisał(a):

  Też byłam w słupsku i faktycznie mąż Magdy straszne miał zachowanie.Niedosyć że żle traktował żonę to jeszcze paluchy sobue obgryzał.W tym dniu byłam nimi(nim)zawiedziona……

 2. Krzyś napisał(a):

  Może była bez makijażu i wyglądała normalnie dlatego wydawało Ci się że coś jest nie tak? Kiedyś miałem okazję ich poznać i myślę że nie ma powodu do podejrzeń że chlaja nałogowo, bynajmniej trzymam kciuki żeby tak nie było.

 3. Didi napisał(a):

  Okropnie się zachował mąż Magdy podczas występu w Słupsku na scenie.😠

 4. Jedna z nich napisał(a):

  Dawid wali w rogi ją na każdym kroku kiedy nie ma Magdy często to tylko chwila w różnych miejscach osobiście o tym wiem..

 5. Anonim napisał(a):

  ostatnio widziałam Narożną i słabo wygladało jakby non stop piła

 6. Anonim napisał(a):

  fajny artykuł


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl