discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 29 maja 2017 , Imieniny:


banernews

Pragnął skosztować dżdżownicy! – żona zorganizowała Bartkowi wyprawę marzeń!

Wszystkie newsy

Bartek Padyasek DBomb
Źródło zdjęć: facebook - DBomb / materiały własne


Pragnął skosztować dżdżownicy! – żona zorganizowała Bartkowi wyprawę marzeń!

17 maja 2017, 20:38 | by Paulina Rerek
(0)

"Słynna Maya Bay, znana z filmu z Leonardo DiCaprio, nie zrobiła na nas aż takiego wrażenia" - Edyta sprawiła mężowi niesamowitą niespodziankę. Dbomb był zachwycony!
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (3 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

W kolejnym majowym – wydaniu gazety „Na Żywo”, którego głównym tematem artykułu – dotyczącego działu Disco Polo – jest D-Bomb znajdziecie obszerny materiał dotyczący urodzinowej niespodzianki, jaką zapewniła Bartkowi jego ukochana partnerka.

 

Żona oznajmiła, że przeglądała mój terminarz koncertowy i znalazła 12-dniową lukę, w związku z czym mam nie organizować sobie żadnych spotkań, tylko być gotowym na przygodę – zdradził na łamach tygodnika „Na żywo Bartek Padyasek. Artysta myślał, że podczas pakowania domyśli się w jakie miejsce zabiera go żona, jednak ona go uprzedziła i kazała przyjechać jedynie na lotnisko.

 

 

„Musiałem zaufać Edytce, ale mimo nietypowej sytuacji byłem spokojny. Moja żona lubi mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, więc wiedziałem, że i tym razem musi się udać. Bałem się jednak, że przyszykowała dla mnie jakąś ekstremalną niespodziankę typu skok ze spadochronem, na którą nie do końca czułem się gotowy – wyznaje wokalista. Okazało się, że Edyta spełniła wielkie marzenie męża, o którym przeczytacie więcej w najnowszym tygodniku.

 

W wydaniu nie zabrakło również rozkładu koncertów zespołów disco polo i wzmianki odnośnie przepięknej Cayry, która być może w niedługim czasie zmieni swoje życie. Polecamy najnowsze wydanie tygodnika „Na żywo”.

 

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl