discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Przemek z Eratox okradziony! Klub pomaga!

Wszystkie newsy

Przemek z Eratox okradziony!
Źródło zdjęć: Materiał prasowy


Przemek z Eratox okradziony! Klub pomaga!

6 stycznia 2017, 18:13 | by Adam Begier
(10)

"perfidnie ukradł moją kurtkę z całą zawartością" - informuje Przemek!
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (4 głosów, średnia: 1,75 na 5)
Loading...Reklama

Dość nieprzyjemna sytuacja 6 stycznia spotkała Przemka, lidera i wokalistę zespołu Eratox. Otóż udał się on prywatnie na imprezę do klubu Explosion Borkowo, gdzie swoje koncerty miały takie zespoły jak Boys, Top Girls oraz Cliver.

 

Niestety nad ranem po godzinie czwartej, ktoś perfidnie ukradł Przemkowi kurtkę, w której miał dość ważne rzeczy jak kluczyki od samochodu, dokumenty oraz klucze do mieszkania. Na monitoringu udało się jednak zauważyć kto to zrobił.

 

„Po tym jak zostałem potraktowany przez pewnego osobnika na wyjątkowe uznanie zasługuje klub Explosion Borkowo dzięki świetnym działaniom pracownika Pawła, szybka reakcja właściciela Mariusza i przede wszystkim genialnym Monitoringu. Klub zasługuje na WIELKIE gratulacje i inne kluby mogłyby uczyć się tak szybkiej reakcji. W 4 godziny została rozpoznana twarz „osoby” która „pożyczyła” moja kurtkę z zawartością, monitoring jest tak wszędzie! Także przestroga dla innych zainteresowanych takimi „rozrywkami” Jeszcze raz dziękuje Pawłowi i Mariuszowi za szybka reakcje, wspaniałą współprace i gratuluje miejsca GODNEGO POLECENIA!!!” – zdradził naszej redakcji Przemek z grupy Eratox.

Zobacz również

10 Responses to “Przemek z Eratox okradziony! Klub pomaga!”

 1. Mis napisał(a):

  Jak mojemu koledze ukradli z kurtki zawartość z portfela to nikt się nie zainteresował,wiem na pewno napiszecie że nie zostawia się portfela w kurtce ale on zwyczajnie o nim zapomniał…

 2. Marta napisał(a):

  Czytajcie ze zrozumieniem. Gościu jak się okazało kradł kurtki w wielu klubach notorycznie….

 3. Karolina napisał(a):

  Nie siejcie fermentu … Wielkie mi co .. Co to za gwiazda zeby o nim pisac to po pierwsze.. A po 2 nie został okradziony tylko szatniarka wydała jego kurtkę komuś innemu.. Moze koleś który brał kurtkę był nawaliny i nie zwrócił uwagi .. A klub musiał to odkręcić i odzyskać zgubę bo dziewczyna z obsługi zawiniła ..

  • Anonim napisał(a):

   Przemku bardzo się ciesz że twoja sprawa zajęli się ludzie z klubu ….A kie np policja z zuromina …bo gdy mi ukradli.kluczyki że znanego klubu w zuro to policja nawet nie chciała obejrzeć nagrań z monitoringu lokalu …a po 2 tyg sprawę ułożyć

  • Paweł napisał(a):

   Osobnik, dobrze był świadomy tego co robił, nie był pijany i kurtkę natychmiast po zabraniu przetrzepał…

 4. Anonim napisał(a):

  Szmatławiec dla patoli.

 5. Robert napisał(a):

  Mało wiarygodni są ci co od nich kopiują i co do kradzieży to tępić złodziei!!!!!!!! wstyd że takie coś ma w ogole miejsce masakra

 6. Pete napisał(a):

  Juz chyba nie wiecie o czym pisać… A treść na poziomie gimnazjum.

 7. Justyna napisał(a):

  Dokładnie chodziło o rozgłos.
  A Wy robicie się w tym przypadku mało wiarygodni.

 8. Bla bla bla bla napisał(a):

  I widać ze chodziło o rozgłos. Brawo !


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl