discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Przeżyj to jeszcze raz! Disco Hit Festival Kobylnica 2016 | VIDEO

Wszystkie newsy

DiscoHitFestivalKobylnica Obejrzyjponowanie
Źródło zdjęć: ipla.tv


Przeżyj to jeszcze raz! Disco Hit Festival Kobylnica 2016 | VIDEO

19 lipca 2016, 16:22 | by Adam Begier
(0)

Jest już dostępna powtórka Disco Hit Festival Kobylnica 2016, którą możecie zobaczyć w internecie. Jeśli chcesz jeszcze raz zobaczyć ten Festival - zapraszamy do nas!
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (4 głosów, średnia: 4,75 na 5)
Loading...Reklama

2,6 miliona widzów oglądało w Telewizji Polsat piątkowy koncert 6. edycji Disco Hit Festival Kobylnica, największej imprezy muzyki dance i disco w Polsce. Na scenie w strugach deszczu wystąpili prawdziwi królowie tanecznych parkietów m.in Andre, B-Qll, Bayer Full, Cassel, Cliver, Dandi Dance, Defis, Dejw, Dj Disco & Mc Polo, Dj Sequence, Effect, Focus, Gesek, Inoros, Ivan Komarenko, Joker, Long & Junior, Łobuzy, Marioo, Marcin Siegieńczuk, Markus P, Masters, Mavers, Megustar, Mig, Norbi, Paweł Gołecki, Piękni i Młodzi, Playboys, Quest, Savicky, Shantel, Stachursky, Tex, Voyage – Mariusz Cierpikowski.

 

 

Po raz kolejny wydarzenie okazało się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, gdyż mimo „załamania pogody” na boisku w Kwakowie pojawiło się kilkadziesiąt tysięcy bawiących się z gwiazdami fanów i sympatyków muzyki tanecznej.

 

 

W internecie pojawiła się powtórka jednego z największych Festiwali z muzyką disco polo. Jeśli chcesz zobaczyć jeszcze raz co tam się działo zapraszamy do oglądania – kliknij na obrazek poniżej.

 

Disco Hit Festival Kobylnica 2016 - Obejrzyj ponowanie

Disco Hit Festival Kobylnica 2016 – Obejrzyj ponowanie

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl