discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Regulamin

REGULAMIN

Regulamin


Zbiór ogólnych postanowień i zasad panujących na portalu disco-polo.infoReklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...


Reklama

Regulamin portalu disco-polo.info
1. Ogólne

1.1 Regulamin określa ogólne zasady korzystania z serwisu disco-polo.info, w tym prawa i obowiązki użytkownika oraz usługodawcę.
1.2. Właścicielem serwisu disco-polo.info jest firma Adex Media Adam Begier z siedzibą w Łodzi 93-272, ul. Podgórna 62 lok 55
1.3. Świadczone usługi przez firmę Adex Media to prowadzona działalność portalu internetowego, która ma na celu promocję muzyki tanecznej, disco polo. Umieszczenie informacji prasowych, teledysków, zdjęć oraz innych informacji o zespołach, wydawnictwach, imprezach itp.
1.4. Korzystanie z serwisu disco-polo.info oznacza akceptację regulaminu, serwisu, w którym nie trzeba posiadać konta, aby korzystać w pełni usług świadczonych przez Adex Media.
1.5. Właściciel witryny widniejącej pod adresem disco-polo.info oraz innych stron internetowych w domenie disco-polo.info chroni prywatność użytkowania w
trakcie korzystania ze strony internetowej. Dochowuje szczególnej staranności w zakresie ochrony danych użytkowników korzystających, w szczególności stosuje zasady określone w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).
1.6 Każdy użytkownik korzystający z serwisu disco-polo.info ma możliwość: dodania własnej informacji prasowej po przez formularz kontaktowy, dodania tekstu piosenki, dodania komentarza oraz dodania galerii zdjęć. Właściciel serwisu ma możliwość decydowania jaka treść jest umieszczana publicznie.
1.7 W celu jakichkolwiek roszczeń, każdy użytkownik ma możliwość zgłoszenia incydentu po przez formularz kontaktowy.
1.8 Właściciel serwisu zastrzega sobie do moderowania i usuwania obraźliwych komentarzy dodanych przez użytkowników.

 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego

 

Właściciel serwisu firma Adex Media ma możliwość w dowolnej chwili zmienić regulamin bez podania powodu jego zmiany.

 

Obecny regulamin obowiązuje od 01.06.2015 aż do odwołania.

System komentarzy został wyłączony na tej podstronieReklamaNapisz do nas!banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl