Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Rozłam w zespole! Jarek odszedł z grupy Cliver


Reklama


Życie gwiazd

Grupa muzyczna Cliver została założona w 2002 roku przez Czarka oraz Darka. Po pół roku do grupy dołączył Arek, a w 2005 roku doszedł Jarek, który po 12 latach postanowił opuścić szeregi zespołu z Ciechanowa. Arek, Czarek, Darek i Jarek to team, k...

Reklama

Grupa muzyczna Cliver została założona w 2002 roku przez Czarka oraz Darka. Po pół roku do grupy dołączył Arek, a w 2005 roku doszedł Jarek, który po 12 latach postanowił opuścić szeregi zespołu z Ciechanowa. Arek, Czarek, Darek i Jarek to team, który jako jeden z niewielu zespołów od początku swej kariery działał w stałym i niezmienionym składzie, aż „do dziś!”

 

„Kochani, Nowy Rok 2017 przyniósł w zespole Cliver spore zmiany. Z przykrością informujemy Was, iż z przyczyn osobistych naszą grupę opuścił Jarek. Nie oznacza to jednak, że grupa Cliver przestaje istnieć. Nadal będziemy dla Was tworzyć i grać. Pozdrawiamy. Zespół Cliver.” – informują w oficjalnym oświadczeniu panowie z zespołu Cliver.

 

 

 

Jesteśmy przekonani, że mimo wszystko ta zmiana nie wypłynie negatywnie na dalsze osiągnięcia zespołu, który ma na ten rok przygotowanych wiele niespodzianek.

 

 

My ze swojej strony Jarkowi oraz chłopakom życzmy powodzenia i trzymamy kciuki za dalsze sukcesu w życiu prywatnym oraz zawodowym.

 

Czy odejście Jarka wpłynie pozytywnie na zespół Cliver?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

Reklama

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Reklama
Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Najnowsze komentarze

Reklama