discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Uklęknął z gitarą i zaczął śpiewać w płońskim Netto | Zobaczcie video!

Wszystkie newsy

Źródło zdjęć: materiały własne


Uklęknął z gitarą i zaczął śpiewać w płońskim Netto | Zobaczcie video!

19 kwietnia 2017, 15:49 | by Paulina Rerek
(0)

Wiosnę nie tylko czuć ale również widać i słychać. Młody członek formacji Spontan postanowił śpiewająco okazać sympatie koleżance. Zobaczcie materiał video z płońskiego sklepu!
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 4,00 na 5)
Loading...Reklama

„Inspiracją do nowej piosenki była kobieta, którą bardzo kocham i jest w moim sercu. Wszystko co do niej czuje zawarłem właśnie w tym utworze. To będzie bardzo wyjątkową piosenka i utrzymana oczywiście w klimacie zespołu Spontan” – zdradził nam  pod koniec kwietnia ubiegłego roku Damian Gwiazdowski. Jak się okazuje, utwór jest doskonałą formą okazania nie tylko uczuć miłosnych ale również sympatii!

 

Otóż jeden z członków zespołu – Dawid – zupełnie na SPONTANie zagrał utwór a cappella swojej koleżance. Jak donosi fanpage Kariera w netto „W naszym sklepie w Płońsku wiosnę nie tylko czuć, ale nawet i słychać 🙂 ZKS Dawid Kanigowski w tak niecodzienny sposób okazuje swoje uczucia ZKS Małgosi Radomskiej. Dawid jest nie tylko naszym ZKS, ale także gitarzystą Zespół Spontan, znanego wśród fanów disco polo. Utwór, w którym wyraził swoją przyjaźń jest autorskim numerem tego zespołu. Cała załoga płońskiego Netto wspiera Dawida, aby mógł rozwijać swój talent i karierę „

 

Postawa na medal! Trzeba przyznać, że kreatywność Dawida jest na szóstkę, bo niecodziennie jesteśmy świadkami sytuacji, które nie tylko wywołują uśmiech na twarzy, ale i rozpalają serducha. Trzymamy kciuki za pomyślność.

 

Zobaczcie video!

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl