discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 29 maja 2017 , Imieniny:


banernews

Wszystkiego co Najlepsze dla Piotra (Boyfriend) | Sto Lat!

Wszystkie newsy

Boyfriend Piotr Biedrzycki
Źródło zdjęć: materiały własne


Wszystkiego co Najlepsze dla Piotra (Boyfriend) | Sto Lat!

19 maja 2017, 10:28 | by Paulina Rerek
(0)

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Piotr Biedrzycki, znany jako Boyfriend. Redakcja naszego portalu życzy artyście wszystkiego co najlepsze! A Wy, czego życzycie Piotrkowi?
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Reklama

Piotr Biedrzycki to m.in. lider i wokalista formacji Boyfriend – która od kilku miesięcy działa w branży disco polo & dance. Artysta w czasie swej działalności wylansował już takie propozycje jak „Umów się ze mną”, „Dziewczyna Ta” oraz duet z grupą Effect pt. „Bananowe skóry”.

 

Dzisiaj, tj. 19 maja artysta obchodzi swoje urodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Piotrkowi Wszystkiego Najlepszego. Dużo szczęścia, radości,pomyślności a także zdrowia. Ponadto jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu występów rejestrowanych „naszym obiektywem”. Spełniaj marzenia i idź przed siebie!

 

A Wy, czego życzycie młodemu, przystojnemu artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Piotra.

 

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl