discopoloinfo@gmail.com formularz kontaktowy

Dzisiaj jest: 30 kwietnia 2017 , Imieniny:

Tropic - Wskakuj na Stół


Zespół Freaky Boys w klinice Panaceum! | Foto & VIDEO

Wszystkie newsy

Freaky Boys w klinice Panaceum
Źródło zdjęć: facebook - Freaky Boys Official


Zespół Freaky Boys w klinice Panaceum! | Foto & VIDEO

20 marca 2017, 10:53 | by Paulina Rerek
(0)

"Warto dbać o zdrowie bo w zdrowym ciele, zdrowy duch!" - panowie z grupy Freaky Boys udali się do kliniki. Poznajcie szczegóły i zobaczcie video!
Reklama

Bardzo słabeSłabeŚrednieDobreBardzo dobre (1 głosów, średnia: 4,00 na 5)
Loading...Reklama

W ostatnich miesiącach panowie – Krystian & Mariusz – zamiast zwolnić nieco tempo, postanowili iść z duchem pracy i zrealizować dla swoich fanów coś mega niesamowitego, nieziemskiego i fantastycznego! Jak się okazało ich uwagę skupił m.in. krążek oraz najnowsza produkcja, do której nakręcili teledysk.

 

Również ostatnie spotkanie z Donaldem Tuskiem wywołało u nich multum emocji, gdyż zainteresowała się tym faktem m.in. śniadaniowa telewizja Dzień Dobry TVN oraz Fakty. Życie w ciągłym biegu i skrajnych emocjach ma swoje minusy, stąd też formacja Freaky Boys postanowiła się nieco zregenerować i udać do kliniki Panaceum. Jak sami mówią „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

 

 

Co oni robią mojemu Mariuszowi – Ja cię kręcę” – relacjonuje Krystian, który niestety przez swoją niedyspozycję musiał odpuścił swój trening. Poniżej mamy dla Was obszerną video relację oraz pozostałą część zdjęć. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do udostępniania. Swoją drogą, ktoś z Was również praktykuje takie treningi? Polecacie?

 

 

FOTO:

 

Zobacz również


PolecamyWAŻNE!: Kopiowanie całości bądź fragmentów treści z portalu disco-polo.info bez podania źródła jest zabronione i podlega wyciągnięciu przez nasz serwis odpowiednich konsekwencji.

ReklamaTagi

Tagi: , , , , , , ,

Napisz do nas!


banernews

Partnerzy serwsiu

  DDM Logo3 DEEJAY_NEWlogoBlack          

Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: SMsites.pl