2020-10-09T11:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Artysta nie ma czasu na wakacje! Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Nie ma czasu na długie wakacje, wystarczy mu zaledwie jeden dzień wolnego https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/artysta-disco-polo-nie-ma-czasu-na-wakacje-aby-odpoczac-postawil-na-szybki-wyjazd-1600865343.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Artysta nie ma czasu na wakacje!


Data Publikacji: 09 Październik 2020  11:30
Źródło zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/

Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Nie ma czasu na długie wakacje, wystarczy mu zaledwie jeden dzień wolnego

Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Artysta nie ma czasu na wakacje!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Denis prezentuje premierę „Prosta dziewczyna ze wsi”
  2. Marcin Miller przeżył chwile grozy we Wrocławiu! Alarm w hotelu obudził go w środku nocy
  3. Discoboys prezentują premierę romantycznego singla „Tylko Ciebie”
Reklama

W świecie muzycznego show biznesu tak już bywa, że czasem nie ma możliwości wybrania się na długie wakacje. Artyści pracują bardzo ciężko na swój sukces, często kosztem odpoczynku. Co jednak, gdy robi się to, co się kocha? Ten Artysta udowodnił, że odpocząć można w ciągu jednego dnia!

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Dożynki Powiatu Sochaczewskiego 2025 w Kozłowie Biskupim z koncertem Power Play

Kuba Urbański, wokalista zespołu Playboys, swoją pozycję na rynku disco polo zawdzięcza ciężkiej pracy. Spędził wiele godzin na  próbach, nagraniach, występach, koncertach itd. Poza tym należy pamiętać, że ma jeszcze życie prywatne, na które również znajduje czas. Jak Artysta to robi? Czy jego doba jest dłuższa? Może ma jakiś wehikuł czasu? Może nie śpi po nocach? Odpowiedź jest bardzo prosta.

Poza dobrze zorganizowanym czasem Artysta zrezygnował z dłuższych wakacji, o czym napisał na swoim Instagramie:

“W tym roku nie byłem na wakacjach dlatego wybrałem się na szybką wycieczkę”

Gwiazdor odwiedził Kazimierz Dolny, który nieustannie zachwyca go z roku na rok. Artysta spędził tam jedynie niedzielę, odpoczywając po pracy:

“Niedzielny chillout po wczorajszym koncercie na Weselu u Ani i Roberta jak najbardziej na +”

Bardzo możliwe, że kluczem jest tu fakt, iż Kuba nie traktuje muzyki, koncertowania jako pracy?! Jak to mówią, jeśli kochasz to co robisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Premiera od legendy disco polo: Bayer Full - Arrivederci! Sławomir Świerzyński mocno zaskoczył

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 09 Październik 2020  11:30
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Lidia Kuźmyk prezentuje nowy utwór „Na zawsze razem” pełen emocji
  2. Premiera ALTESS „Perły Ci dam” – nowa piosenka z Maciejem jako wokalistą i klipem, który notuje setki tysięcy odsłon
  3. „Czekając na imprezę” nowy dokument Polo TV!
  4. Zenek Martyniuk na żywo w Białymstoku zaprezentował swoje największe hity sceny disco polo
  5. Edyta Folwarska w cekinach i Marcin Kotyński w garniturze w Tańcu z Gwiazdami! Wyglądali obłędnie!
  6. Kto wystąpi na Roztańczonym PGE Narodowym 2025? (Line-up)
  7. „Raz się żyje” podbija internet! MarsaAlam świętuje ogromny sukces swojego najnowszego teledysku
  8. Nikola Raczko z Top Girls w prześwitującym body zaskoczyła zmysłową sesją zdjęciową
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły